Školení (nejen) pro firmy

Etiketa nám pomáhá nejen v osobním životě, ale i v tom pracovním. Díky pravidlům etikety působíme elegantněji, víme, co se v určitých situacích sluší a patří, a dokážeme tak zanechat lepší první dojem, který hraje důležitou roli ve hře o úspěch.

Máte zájem o školení personálu v oblasti etikety?

Napište nám, čím se Vaše firma zabývá, jaká je náplň práce zaměstnanců a připravíme Vám školení na míru. Budeme rovněž rádi, když nám napíšete, jaké téma byste si na školení přáli zmínit.

Nejčastěji probíraná témata na školení:
  • seznamování a podávání rukou
  • oslovování
  • pravidla v průběhu pracovní schůzky
  • schůzka v kavárně a restauraci
  • vizitky
  • pravidla oblékání nejen na schůzky

Kontaktovat nás můžete pomocí e-mailu neuwirth@etiquette.cz , telefonního čísla 736 460 239 nebo formuláře níže. Na spolupráci se budeme těšit.

Reference

Přednáška se mi velmi líbila, máte příjemné vystupování a etiketa se tak dá velmi příjemně přiblížit lidskou a hravou formou. Vaše osobité vystupování a upřímnost mne mile překvapila.
Dominik
Přednáška byla opravdu užitečná a celkem lituji, že jsem tohle téma neřešil dřív. Vnímám etiketu jako jednu z věcí, které v životě zaručí úspěch nebo k němu dost pomohou.
Lukáš
Milý sympatický pán, je vidět že ho to baví a ví o čem mluví.
Martin Krejčí
Děkuji za skvělou a trefnou přednášku ohledně ektikety, která se hodí do každodenního života. Myslím, že každý by se měl v tomto ohledu vzdělávat a pan Neuwirth mi předal neskutečně užitečné informace, a to jak ohledně dress-codu, tak především hlavním aspektu etikety, a to chování, empatie, a to vše v praktickém měřítku, které se vždy hodí v každodenním životě. Děkuji za přednášku, odnáším si mnoho cenných poznatků.
Dalibor
Nákupní košík