Dámské doplňky

Jak kombinuje doplňky žena?

⚜️Důležitým pravidlem je držet se stylu, který si žena zvolila. Pokud sáhneme po elegantním stylu, nebudeme si k němu brát sportovní kabelku či opasek a opačně.

⚜️Kabelky – Žena si postačí se třemi základními barvami. První je klasická černá velká kabelka. Tu ladíme nejlépe k tmavému elegantnímu outfitu. Další je tmavě hnědá kabelka, která se krásně hodí k podzimním kouskům. V neposlední řadě máme světle béžovou a černou crossbody kabelku. Světle béžovou crossbody kabelku využijeme ke světlým outfitům na denní nošení.

⚜️Opasek – Barev opasků je mnoho, ale nejčastěji se setkáváme s černými a hnědými. Ty se snažíme sladit s ostatními doplňky nebo je zajímavě zakomponovat do našeho outfitu.

⚜️Sladit barvy doplňků není nutnost, ale vypadá mnohem lépe, když nám doplňky ladí. Například barva opasku s botami, odstín kabelky a bot…

⚜️Doplňky také ladíme vždy k tomu, co máme momentálně na sobě, tudíž barvy doplňků mohou odpovídat barvě některého prvku celkového outfitu.

⚜️V případě, že chceme náš outfit ozvláštnit zvolíme jinou výraznou barvu. Například žena si oblékne bílou halenku, černé kalhoty a ozvláštní svůj outfit červenými lodičkami.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík